IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii.
  2. Msze Święte w Niedzielę:
    1. Kościół Parafialny: 7:30, 8:15, 10:30, 11:30, 12:30, 15:00, 16:00
    2. Dojazdy: 9:15 , 9:45
    3. Zachęcamy naszych Parafian do korzystania z różnego rodzaju mediów, w których będą transmitowane Msze święte i nabożeństwa. Nie będzie Gorzkich Żali dziś i w następną niedzielę, również nie będzie wspólnej drogi krzyżowej, zachęcamy Parafian , aby indywidualnie odprawili sobie drogę krzyżową w domu lub w piątek w kościele w ciągu dnia, będzie kościół otwarty. O godz. 20:30 będziemy się duchowo łączyć wraz z Pasterzem naszej diecezji na wspólnej modlitwie różańcowej i koronce do Bożego Miłosierdzia w intencji o opanowanie wirusa, o pokój wewnętrzny, za chorych, za służbę zdrowia i za zmarłych na skutek tej epidemii. Zapraszamy serdecznie wiernych do włączenia się w tą modlitwę.
  3. Droga Krzyżowa Piątek prosimy o odprawienie indywidualnie.
  4. Ze względu na obecną sytuację kancelaria parafialna jest zamknięta. Prosimy o kontakt telefoniczny 665584650
  5. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.