IV Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz ofiary składane na potrzeby Parafii.
  2. Maj, miesiąc Maryjny. Zapraszam na nabożeństwa majowe dzieci, młodzież, starszych, dorosłych . W tygodniu Nabożeństwo majowe po mszy świętej o godzinie 18:00 a w niedzielę po sumie. Cisów-Las nabożeństwo majowe o godz. 18:00
  3. Poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława patrona Polski i diecezji.
  4. W poniedziałek na Mszę Świętą zapraszam dzieci klas III i rodziców.
  5. Przeżywamy kwartalne dni modlitw o powołania do Służby w Kościele.
  6. We wtorek zapraszam klasy 8 na spotkanie – przygotowujące się do bierzmowania.
  7. W sobotę spowiedź przed I Komunią Świętą od 10:00 do 11:00.
  8. W przyszłą Niedzielę na sumie w Naszej Parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Bardzo proszę aby Ci którzy nie są bezpośrednio związani z Uroczystością Komunijną przyszli na inne Msze Święte. Dodatkowa Msza Święta o godzinnie 9:30.
  9. Rocznica I Komunii 22 maja na sumie.
  10. Bierzmowanie 30 maja o godzinie 18:00.
  11. Paczka dla Ukrainy – przekazujemy do świetlicy świetlik od poniedziałku do środy w godzinach od 14:00 do 20:00.
  12. W przyszłą Niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.